Schema 

 

 

 

MÅNDAG  

10.00 +65                                                   Linda/Lisa FOTBOLLSHALLEN

13.00 Bodypump 45                              Anna-Lena    STORA

17.00 Cirkel 45                                         Mattias        DOWNTOWN

17.30 Bodystep 45                                   Klas              STORA

18.00 Cirkel 45                                          Mattias        DOWNTOWN

18.20 Sh`bam 45                                     Anna-Lena   STORA          

TISDAG

06.15 Spinning 45                                     Magda         SPINNING

17.30 Bodycombat 60                              Maja             LILLA 

17.55 spinning intervall 30                    Claes             SPINNING

18.15 Cirkel – puls 45                                Freyja          STORA  

19.30 x-fit 60                                                Lisa              DOWNTOWN 

18.45 Spinning intervall 30                   Claes            SPINNING

19.00 Yinyogakurs 90                              v.36-43 OBS ANMÄLAN KRÄVS

ONSDAG  

10.00 +65                                                  Linda/Lisa  FOTBOLLSHALLEN

17.45 Cirkel – puls  45                            Ulle                  STORA

18.00 Cirkel 45                                        Samuel          DOWNTOWN

18.45 Bodypump 45                               Jenny             STORA

19.00 Bodybalance 60                           Evelina        lilla

TORSDAG

17.00 Cirkel – styrka 45             Linda         lilla

17.45 Sh`bam 45                         Anna-Lena STORA  

18.15 rpm spinning 45             Jenny      Spinning

18.00 cirkel – styrka 45             Julia          lilla

18.35  Dancestep 60                  Anna-Lena STORA

FREDAG    

09.00 +65                                                   Lisa                FOTBOLLSHALLEN

12.15 Bodypump 45                                       Maja                STORA

16.15 Veckans pass 45                            Linda             DOWNTOWN

16.30 Spinning 45                                    Claes              SPINNING

LÖRDAG

09.00 Bodypump 45                     Jenny                 STORA

SÖNDAG              

16.00 Cirkel – styrka 45                   Anna-Lena       lilla

17.00   Bodycombat 45                    Freyja             STORA

16.45 Spinning distans 45             Ida                   SPINNING

18.15 Bodybalance 60                    Jessica           STORA

18.00 Cirkel – styrka 45                  Freyja               lilla